Kurumsal İletişim Çalışmaları Birim Özel Toplantılarının İlk Etabı Tamamlandı

Üniversitemizdeki kurumsal iletişim çalışmalarında eşgüdüm oluşturmak amacıyla planlanan AFSÜ Kurumsal İletişim Çalışmaları Birim Özel Toplantılarının ilk etabı, “Kalite Koordinatörlüğü”, “Eczacılık Fakültesi” ve “Sağlık Bilimleri Fakültesi” ile tamamlandı.

AFSÜ İletişim Temsilcileri II. Koordinasyon Kurulu Toplantısında alınan karar doğrultusunda Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü (BYHİK) Filiz Özden Yılmaz başkanlığında A Blok Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantılara Kalite Koordinatörlüğünden Doç. Dr. Öznur Gürlek Kısacık ve Öğr. Gör. Ömer Faruk Akbulut; Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Sevim Feyza Erdoğmuş ve Fakülte Sekreteri Yasemin Balta ile Arş. Gör. Cansu Bölükbaş ve Arş. Gör. Berkant Kurban; Sağlık Bilimleri Fakültesinden Dr. Öğr. Üyesi Yunus Emre Kundakcı ve Fakülte Sekreteri Nilgün Erol ile Dr. Gülşah Kazak katıldı.

BYHİK personelinin de hazır bulunduğu ve üniversitemizdeki faaliyetlere ilişkin haber ve duyuruların kusursuz biçimde paydaşlarımızın bilgisine sunulması amacıyla yürütülen süreçlerin ele alındığı toplantılarda birimlerin kurumsal iletişime özgü taleplerine ilişkin istişarede bulunuldu. AFSÜ Çalışanlarının protokol ve tören benzeri organizasyonlara ilişkin eğitim ihtiyacının dile getirildiği toplantılarda, birim web sayfalarının içerik bakımından geliştirilmesine yönelik atılacak adımlar konusunda da görüş alışverişi yapıldı.

Birimlere özgü beklenti ve önerilerin tespit edilmesi amacıyla akademik ve idari bütün birimlerin yöneticileri, İletişim Temsilcileri ve Web Sitesi Sorumlularının katılımıyla gerçekleştirilen AFSÜ Kurumsal İletişim Çalışmaları Birim Özel Toplantıları, belirlenen takvim doğrultusunda yıl boyunca devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2024

Podcast Kanalımız

AFSÜ Tanıtım Broşürü

Formlar

Kurum İçi Protokol Listesi

Sıkça Sorulan Sorular

Medyada AFSÜ

TV Programları

Sağlık ile İlgili Belirli Günler

Logolarımız

Skip to content