Kurumsal İletişim Çalışmaları Birim Özel Toplantılarının Dördüncü Etabı Tamamlandı

AFSÜ’nün kurumsal iletişim çalışmalarında eşgüdüm oluşturmak amacıyla planlanan Kurumsal İletişim Çalışmaları Birim Özel Toplantılarının dördüncü etabı, AFSÜ Teknoloji Transfer Ofisi, Ortak Dersler Bölüm Başkanlığı, Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü, Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile tamamlandı.

Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü (BYHİK) Filiz Özden Yılmaz başkanlığında A Blok Toplantı Salonunda Mayıs ayı içinde gerçekleştirilen toplantılara BYHİK personeli, ilgili birim yöneticileri, Birim İletişim Temsilcileri ve Web Sitesi Sorumluları katıldı.

AFSÜ personeli tarafından yürütülen çalışmaların ve birim faaliyetlerinin haber ve duyurularının kamuoyunun bilgisine sunulması amacıyla yürütülen süreçlerin ele alındığı toplantılarda birimlerin kurumsal iletişime özgü talepleri de istişare edildi. Toplantılarda, hem faaliyetlerin zenginleştirilmesi hem de birim web sayfalarının içerik bakımından geliştirilmesine yönelik atılacak adımlar konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.

AFSÜ İletişim Temsilcileri II. Koordinasyon Kurulu Toplantısında alınan karar doğrultusunda, akademik ve idari birimlere özgü beklenti ve önerilerin tespit edilmesi amacıyla ilgili birim yöneticileri ve personelinin katılımıyla gerçekleştirilen AFSÜ Kurumsal İletişim Çalışmaları Birim Özel Toplantıları, belirlenen takvim doğrultusunda yıl boyunca devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 4 Haziran 2024

Podcast Kanalımız

AFSÜ Tanıtım Broşürü

Formlar

Kurum İçi Protokol Listesi

Sıkça Sorulan Sorular

Medyada AFSÜ

TV Programları

Sağlık ile İlgili Belirli Günler

Logolarımız

Skip to content