AFSÜ İletişim Temsilcileri ve Web Sitesi Sorumluları 2. Koordinasyon Kurulu

AFSÜ İletişim Temsilcileri ve Web Sitesi Sorumluları II. Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ümit Dündar’ın başkanlığında yapıldı. Akademik ve idari birimlerin temsilcilerinin katılımıyla Mavi Salonda gerçekleştirilen toplantıda, kurul üyelerinin görev sahası ile ilgili sunumların ardından 2024 yılı için planlanan kurumsal iletişim çalışmalarına dair konular ele alındı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AFSÜ Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Filiz Özden Yılmaz, bütün alt birimleriyle bir üniversitenin toplumla, iç ve dış paydaşlarıyla, yerel, ulusal ve uluslararası bağlamda etkileşimini artırmak, itibarını güçlendirmek ve misyonunu yaymak için kurumsal iletişimin büyük bir önemi olduğunu belirterek, Koordinatörlüğün, bu noktada temel bir fonksiyon icra ettiğini kaydetti.

Yılmaz’ın ardından kurula hitap eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ümit Dündar, AFSÜ’nün kurumsal iletişim yaklaşımının üniversitemizin misyonunu, değerlerini ve başarılarını toplumla paylaşmanın yanı sıra üniversitenin bütün birimleri arasındaki iletişimi güçlendirmeyi de içerdiğini söyledi.

Birim iletişim temsilcilerinin ve web sitesi sorumlularının, AFSÜ’nün sesi ve yüzü olarak, doğru bilgi aktarma, güvenilir bir kaynak olma ve kurumsal iletişim kriterlerine uygun hareket etme sorumluluğu taşıdığına dikkat çeken Prof. Dr. Dündar, “Birimleriniz adına üreteceğiniz içeriklerin etik kurallara uygun olması; doğruluk ve tarafsızlık prensiplerine bağlı kalınması büyük önem taşıyor.” diye konuştu.

Genel Sekreter Yardımcımız Yakup Saban’ın da katıldığı toplantı, kurul üyelerinin öneri ve isteklerini dile getirilmesinin ardından anı fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2023

Podcast Kanalımız

AFSÜ Tanıtım Broşürü

Formlar

Kurum İçi Protokol Listesi

Sıkça Sorulan Sorular

Medyada AFSÜ

TV Programları

Sağlık ile İlgili Belirli Günler

Logolarımız

Skip to content